Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi, buket çocuk evini ziyaret etti

Valimiz Sayın Salim Demir, eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi  ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezine bağlı farklı yaş gruplarında çocukların kaldığı Buket Çocuk Evini ziyaret etti.
 
Ziyarette çocuklarla tek tek sohbet eden Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi  evlerde kalan çocukların eğitimleriyle ilgili bilgi aldı. 
 
Çocukların ev ortamında yaşamalarından dolayı hayata uyumlarının daha kolay olduğunu dile getiren Valimiz Sayın Salim Demir, "Devletin şefkatli ellerine emanet olan bu çocuklarımızın her zaman yanındayız. Devletimiz onlar için gerekli olan her türlü fiziki imkanı sağlıyor. Bizlere düşen görev onlara geleceklerini şekillendirme noktasında yardımcı olmaktır. Onların mutluluklarını görmek bizim için büyük bir sevinç kaynağıdır" dedi. 
 
Ziyaretin sonunda çocuklara kitap hediye eden Valimiz Sayın Salim Demir ve Eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi'ye, ziyareti sırasında  İl Müdürümüz Mustafa Peltek ve eşi eşlik etti. Ziyaret evlerde kalan çocuklarla hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.