Valimiz Sayın Salim Demir "Yaşlılarımızın mutlu ve huzurlu olmaları bizim için önemlidir"

Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir,  İl Müdürlüğümüze bağlı Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlıları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. 
 
Huzurevi sakinlerimizle her fırsatta bir araya geldiklerini ifade eden Vali Salim Demir "Onlarla dertleşip, sorunlarını dinliyor ve sorunlarının çözümü için adımlar atmaya gayret gösteriyoruz. Onların mutlu ve huzurlu olmaları bizim için önemlidir" dedi. 
 
Son 15 yılda yaşlılara yönelik önemli hizmetlerin sunulduğunu ifade eden Vali Salim Demir şunları söyledi.; "Şu anda içinde bulunduğumuz tesisler de bunun bir örneği. Önümüzdeki günlerde hizmete girmesi planlanan yeni binalarımız ile daha nitelikli, daha donanımlı ve daha kaliteli olarak sizlere hizmet sunacağız. Tesislerde yaşlıların sosyal durumlarına, medeni hallerine, bakıma muhtaçlık ve hastalık durumlarıyla kendi işini kendisi görebilenlerin konumuna göre yerleşim ve konaklamaları sağlanacak" dedi. 
 
Yaşlılarla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Salim Demir yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir son olarak kadro almayı hak kazanan taşeron işçilerle bir araya gelerek, kadrolarının kendilerine ve ailelerine hayırlı olmasını dilediler. 
 
Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir'e ziyaretleri sırasında İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek eşlik etti.